Czasowe ograniczenie funkcjonowania przedszkola od 29.03-11.04

Szanowni Państwo,

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26.03.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od 29 marca do 11 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie przedszkola. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość przy użyciu platformy G Suite. Materiały dla dzieci będą umieszczane w classroomach oddziałów. Codziennie będzie możliwość zdalnego kontaktu online z wychowawcami o godz. 11.30 oraz 15.00.

Szczegółowe informacje dotyczące logowania oraz korzystania z narzędzi platformy otrzymacie Państwo od wychowawców grup.

Dyrekcja i sekretariat ZSP1 pozostaje do Państwa dyspozycji w godz. od 8.00-15.00.

Życzę zdrowia i mam nadzieję na szybki powrót Państwa dzieci do przedszkola.

Dyrektor ZSP1 w Wieprzu