W piątek 28 kwietnia 2023r będziemy gościć w naszej szkole panią sędzię Annę Marię Wesołowską, która po przejściu w sędziowski stan spoczynku aktywnie działa na rzecz walki z uzależnieniami oraz przeciwdziałaniu przemocy. Harmonogram spotkań: 8.30-9.30 spotkanie z uczniami od zerówki do kl4, 9.45-11.30 spotkanie z uczniami klas 5-8, 12.00-12.45 spotkanie z przedszkolaczkami, 13.00-15.30 spotkanie z nauczycielami, psychologami, pedagogami. pracownikami GOPS oraz dyrektorami szkół, 16.00-17.30 spotkanie dla rodziców, dziadków, mieszkańców Wieprza. Tematyka spotkań: Jak uchronić dzieci przed przemocą? Jak zbudować stabilną rodzinę i uchronić dziecko przed współczesnymi zagrożeniami? Kulisy programu telewizyjnego „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Spotkania profilaktyczne z sędzią Anną Marią Wesołowską