Nauka zdalna w klasach 1-8

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem MEIN z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od 22 marca do 11 kwietnia naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju.

W naszej szkole nauka będzie odbywała się poprzez platformę G Suite zgodnie z aktualnym planem lekcji. Postępy w nauce oraz kontakt z Rodzicami i Nauczycielami zapewnia dziennik elektroniczny Uonet +.

Przedszkole pracuje stacjonarnie bez zmian. Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz współorganizowanie nauki dla dzieci niepełnosprawnych odbywa się (w uzgodnieniu z opiekunami) stacjonarnie.

We wszystkich trudnych sprawach zachęcam do kontaktu z wychowawcami i sekretariatem szkoły.

Życzę Państwu zdrowia i mam nadzieję, że szybko wrócimy do nauki stacjonarnej!

Dyrektor szkoły