Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Odbiór zaświadczeń odbędzie się w przewiązce szkoły 31.07.2020r. od godziny 11.00 z zachowaniem dystansu społecznego. W trakcie odbioru zaświadczeń obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego określone w dokumentach GIS zamieszczonych na stronie szkoły w zakładce „Dokumenty”

Istnieje możliwość otrzymania elektronicznej kopii dokumentu w formacie pdf. W tej sprawie prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły. Do 4 sierpnia br. do godziny 15.00 należy uzupełnić wniosek o przyjecie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty. w sposób określony przez szkołę do której dany absolwent kandyduje.