Otwieramy przedszkole

Urząd Gminy Wieprz w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej od dnia 6 maja 2020r. otwiera wszystkie Przedszkola na terenie Gminy. Rodzice, którzy są zainteresowani posłaniem dziecka do przedszkola, proszeni są o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach od 8:00 do 14:00 lub kontakt mailowy z Przedszkolem, do którego dziecko uczęszcza. Dla rodziców, którzy chcą posłać dziecko już od dnia 6 maja 2020r. termin zgłoszenia mija 4 maja 2020r. Dla pozostałych zainteresowanych rodziców, którzy później podejmą decyzję o posyłaniu dziecka do przedszkola zgłoszenia będą przyjmowane na bieżąco, poniżej podajemy kontakt:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Jana Pawła II w Wieprzu

tel 33 8755125 mail: sekretariat@zsp1.wieprz.pl

Informacja o zgłoszeniu dziecka do przedszkola powinna zawierać: imię i nazwisko dziecka oraz godziny pobytu.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi – wytyczne dla przedszkoli od 6 maja 2020 r.-link