Praca zdalna w klasach 4-8 od 26.10.2020r.

Szanowni państwo, Drodzy Uczniowie!

Zgodnie z decyzjami Premiera od 26.10.2020r. następuje zmiana organizacji pracy w ZSP1 w klasach 4-8:

• Zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie według dotychczasowego planu lekcji.
  • Podstawową formą zajęć będzie lekcja online trwająca około 30 minut poprzez narzędzie Meet ze szkolnej platformy G Suite.
  • W Classroomach platformy będą umieszczone dodatkowe materiały do lekcji i zadania dla uczniów.
  • Dołożymy wszelkich starań, by uczniowie mieli niezbędne przerwy w korzystaniu z komputera.
  • Frekwencja oraz oceny będą odnotowane, jak dotychczas, w dzienniku Uonet+.
  • Dostępy do platformy były zweryfikowane na lekcjach informatyki.
  • Indywidualne zajęcia rewalidacyjne będą prowadzone zgodnie z wolą i możliwościami rodziców w formie stacjonarnej lub zdalnej. (W tej sprawie proszę o kontakt z nauczycielem zajęć rewalidacyjnych).
  • Klasy 1-3 oraz przedszkole pracują bez zmian. Stołówka szkolna zapewnia posiłki dla dzieci, które korzystają z opieki i uczą się stacjonarnie. Obiady dla dzieci z klas 4-8 finansowane przez GOPS wydajemy ze stołówki osobom dorosłym.

Życzę wszystkim zdrowia i spokoju!